Avukat Adres ve İletişim Bilgilerine Erişim Platformu

Batman Batman M Tipi Kapalı Cezaevi Telefon Numarası ve İletişim

Cezaevleri tutuklular veya hükümlülerin ceza çektikleri veyahut yargılama devam ederken tutuldukları mekanlardır. Cezaevlerine erişim her zaman için kolay olmayabilir. Cezaevi görüş tarihi, açık görüş tarihi,ziyaret saatleri, açık görüş için izin alma işlemleri için cezaevlerinin iletişim numaralarına erişim elzemdir. Bu nedenle Türkiye sınırları içerisinde aktif olarak kullanılmakta olan Ceza İnfaz Kurumlarına ilişkin telefon ve iletişim numaralarını rehber niteliğinde bir araya getirdik.

Batman Batman M Tipi Kapalı Cezaevinin telefon numarası ve adres bilgilerine sayfamızdan erişebilirsiniz. Cezaevi görüşleri öncesinde bilgi almak amacıyla mutlaka Cezaevinin ilgili biriminden bilgi almalısınız. Aksi taktirde çektiğiniz onca emeğe rağmen amacınıza ulaşamadan cezaevinden eliboş dönebilirsiniz.

Batman Batman M Tipi Kapalı Cezaevi Telefon Numarası: 488-231-22-37
Batman Batman M Tipi Kapalı Cezaevi Adres Bilgisi: Çamlıca Mah. Balpınar Yolu Üzeri / Batman
telefon-numarasi

2 Responses to Batman Batman M Tipi Kapalı Cezaevi Telefon Numarası ve İletişim

  • batman ceza evi müdürlüğüne kardeşim hamide gayretin batmanda kimsesiz olması nedeni ile k.maraş ceza evine sevkini arz ve rica ederim

    • Öncelikle sitemiz kurumun sitesi değildir. Talebiniz ile ilgili olarak ise kuruma bizzat başvuru gerekmektedir. Bu tarz kurumların İnternet üzerinden talep alma gibi bir hizmeti bulunmamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Barolar
Sponsorlu Bağlantılar